Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Планета мрій"

Танцювальний колектив «Веселка» став лауреатом 2 ступеня в номінації «Хореографічне мистецтво» за композицію «Літай» (група «Мультяшки») в V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «ПЛАНЕТА МРІЙ»
в рамках мистецького проєкту «SPLASH of ART»
за підтримки відділу культури Уманської міської ради.
Мета та завдання фестивалю-конкурсу:
✅надихнути талановитих дітей та творчу молодь проявити свої здібності та креативність;
✅естетично виховувати та збагачувати культуру особистості;
✅популяризувати нові ідеї молодих авторів, виконавців, хореографів,
артистів оригінального жанру;
✅збагачувати репертуар виконавців;
✅обмінюватися досягненнями в галузі мистецтва, підтримувати різнобічні
творчі контакти між керівниками та учасниками;
✅зміцнювати взаємодію між дітьми та молоддю з різних регіонів України,
зарубіжних країн заради миру та майбутнього.
Вітаємо!🎉

Гімнастика

Дитяча хореографія – це хореографія, що відповідає віковим особливостям психічного розвитку дітей дошкільного віку. Це сукупність музики і рухів, танців, ігор, вправ, спеціальних комплексів, систем тренувань, що адаптована до сприймання та виконання дітьми дошкільного віку, має яскраво виражений образний зміст і музику, ігрові сюжети, чітку і просту форму, влучні назви рухів і танців, містить елементи зображувальності та наслідувальності (стрибки зайчика, хода ведмедика тощо), можливості до творчої образної імпровізації.